| Mikasa a întrebat:

Mai demult aveam un canal pe televizor : Investigation Discovery. Il mai are cineva si acum? Sau nu se va mai transimte deloc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe Romtelecom, antena Digi, multe posturi au incheiat contractul cu ei. Daca nu esti, atunci cauta mai bie sau urmareste pe internet canalul dorit prin programul sopcast. (cauta pe youtube tutoriale)

8 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

RDS-ul a scos toate canalele Discovery si a bagat altele.
Nu cred ca se va mai transmite vreodata.

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Depinde la ce televiziune esti abonata.Rds (are verisorul meu) scoate cateva programe, si digi la fel.Incearca sa il cauti programul de pe telecomanda sau daca nu-l gasesti l-am scos sigur si au bagat alte programe neinteresante ca trinitas. duck tv laughing etc

| ReiVaN a răspuns:

Daca esti pe RDS tot ce e discovrey e scos, si daca esti la Next Gen Investigation Discovery a fost inlcouit cu Acasa Gold.
Eu sunt pe Next Gen si imi placea mult postul, dar l-au scos pentru porcaria aia sad

| moneantonella a răspuns:

Desigur eu inca il mai am poate l-a sters vreun membru al familiei tale dar il poti reprograma. Funda?

| alexpoint a răspuns:

Salut, daca ai cablu de la RDS atunci nu mai poti viziona canalele Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Discovery World, Discovery Science și Investigation Discovery. Le-au scos din grila.

| o3oDYAo3o a răspuns:

Da unii oameni il mai au, cei care nu sunt pe dolce happy

| RITHYM a răspuns:

eu il am, dar se transmite numai pe dolce, sh cred ca sh pe digi dar eu am dolce si imi merge

| saby2012 a răspuns:

Eu inca il am ...desi unii prieteni spun ca nu il mai au de multa vreme...