| INCREDIBILus a întrebat:

Pe ca canal se vor transimte meciurile de la CM?

Răspuns Câştigător
| Alexia26 a răspuns:

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014 din Brazilia începe AZI, joi, 12 iunie. Primul meci al competiției va fi BRAZILIA-CROAȚIA. Cine transmite Cupa Mondială de Fotbal 2014 din Brazilia: CM 2014 va fi transmis în direct la tv de TVR, ca și ceremonia de deschidere. CEremonia de deschidere va fi transmisă în direct azi, joi, 12 iunie 2014, de către TVR, TVR HD și online de TVR PLUS, de la ora 21:00. - See more at: http://www.b365.ro/......09649.html

http://www.b365.ro/......09649.html

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tvr 1 si TVR HD happy

| alexs99 a răspuns:

Meciurile de la Campionatul Mondial vor fi transmise de TVR 1.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tvr 1

| musiiic a răspuns:

TVR

| M4riusT a răspuns:

TVR 1 şi TVR HD vor avea cele mai multe ore de program de la evenimentul verii – câte 200 de ore fiecare, iar TVR 2 va aloca peste 20 de ore transmisiunilor sportive.