| Céline7 a întrebat:

Mai demult era un fel de masina a timpului online si puteam sa fac farse prietenilor,iar acum nu mai merge, stiti unde pot gasi linkul?

3 răspunsuri:
| Céline7 explică (pentru JustSmileK):

Nu,era un fel de site si acolo trimiteai linkul unui prieten si el punea intrebari iar eu ii raspundeam si el credea ca masina timpului ii raspunde...

| JustSmileK a răspuns (pentru Céline7):

Aaaa, gata il stiu si pe ala, dar nu cred ca mai merge.Nu-i mai stiu numele exact stiu ca erau intrebarile alea care te derutau. happy