| Uricanez a întrebat:

Mai face cineva bani pe net in ziua de azi? daca da din ce? inainte faceam din websiteurile PPC, si sincer sa fiu faceam bani frumosi chiar si 100, 150 USD pe luna, dar acum nu mai stiu nici un site serios. voi daca faceti din ce faceti bani pe net?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Din MUNCA. Invata web design, invata engleza cit sa scrii un articol decent, invata grafica si o sa faci bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se fac bani din munca.

| xTemafy42 a răspuns:

Incearca sa cauti pe club ptc Romania.

| Uricanez explică:

Se fac bani din munca? unde? ca eu caut un loc de munca de 1 an si nu gasesc, Cel putin in valea jiului, eu ma refeream la un ciubuc acolo daca tot petrec atatea ore pe zi in fata pc-ului