| crazygirlyo a întrebat:

Mai merge cineva la mare in mamaia in perioada 30 iulie-6 august cam asa? merg cu familia.si chiar ma imprietenesc cu niste pers. simpatice sa nu ma plictisesc prea tare. fundita nu stiu pentru. ce, glum pentru cel mai dragut raspuns probabil :!

1 răspuns:
| bbdotgirl a răspuns:

Cati ani ai? Si daca nu gasesti pe nimeni aici pe TPU, tot poti merge in Mamaia in cluburi. Garantez ca mai mult de 10 minute n-o sa stai singura (asta in cazul in care nu mergi cu vreun prieten/prietena)