| e m i l y a întrebat:

Mai stiti seriale cu adolescenti (gen "Gossip girl")?

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

One three hill
The Vampire Diaries
Smallville
Heroes

| Firefly a răspuns:

Daca ti-a placut Gossip girl, iti sugerez sa te uiti la:
90210- se aseamana putin cu Gossip girl
One three hill
The Vampire Diaries

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Incearca "17 Again". Nu stiu cat la suta seamana cu "Gossip girl", dar e super filmul!love struck

| coosmin24 a răspuns:

Get Over It!

Accepted.

Wild Child.

Aquamarine.

What happens In Vegas.

White Chicks.

Beverly Hills Chihuahua.

He’s Just Not That Into You.

Spring Breakdown.

Miss March.

A Cinderella Story.

Just My Luck.

Material Girls.

EuroTrip.

Princess Protection Program.

She's the Man.

Yours mine and ours.

Bring It On: Fight to the Finish.

Paranoid Park.

Prom Night.

What A Girl Wants.

Bring It On: In It to Win It.

Tre metri sopra il Cielo.

Ho voglia di te.

Sydney White.

The Holiday.

St Trinians.

Kidnap My Heart.

Runaway Vacantion.

The Ugly Truth.

Not Another Teen Movie.

The Hottie And The Nottie.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cameleonii.

| deffect a răspuns:

American Pie 1, 2, 3, 4, 5, 6 :X ador filmele alea love struck

| liongirl a răspuns:

Buna!`Eu m-am uitat mai demult la serialul "Ruleta destinului" care se difuza pe PRO CINEMA.Nu stiu daca este genul serialului "Gossip Girl" pe care nu l-am vizionat, dar are ca tema destinul adolescentilor, viata lor din facultate, etc.In film joaca actori minunati cunoscuti pentru numarul filmelor in care au lucrat, dar si popularitatea lor.Cred ca fiecare adolescent ar trebui sa-l vada pentru ca este foarte frumos si incitant.
Sper ca o sa-l vizionezi!`happy

| Bitsuu a răspuns:

- 90210: e uns erial care prezinta in mare parte viata unor adolescenti din Beverly hills, avandu'i in centrul actiunii pe Annie si Dixon; doi frati ce doar s-u mutat din Kansas, si cum incearca ei sa se acomodeze la un stil de viata total diferit de cel din Kansas.
- the vampire diaries : e vorba despe o adolescenta populara, cu o viata perfect normala:Elena Gilbert. Asta pana cand Setafn si Damon Salvatore sosesc in oras iar ELena ajunge sa se indragosteasca treptat de Stefan, nestiind ce secret ascunde acestahappy
- Pretty little liars: pai e vorba despre 5 fete, dintre care una moare iar restul fetelor nu isis mai pot realua viata lor normala caci o anumita persoana pe nume 'A' nu vrea sa le lase sa uite de moartea lui Alison si incearca sa le distruga vietile.

Mie sincer mi-au palcut foarte mult si ti le recomand cu incredere :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prison Break
Dexter
Californication
Chuck
Heros
Merlin
Robin Hood

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretty Little Liars e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill; The O. C.