| BlueByMe a întrebat:

Mai sunt la moda tricourile si camasile roz-mov la baieti?big grin
sau a trecut vremea lor?laughing
fundita moaaarelaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Alex ma numesc.da.se poarta.mai ales violetul(mov)., niste jeansi mov sunt super la moda. ii gasesti poate prin new yorker, h&m sau zara. tenesi mov se poarta(converse)tricouri mov.bascutze.esarfe mov mai ales.este la moda.si sunt si faine.cat despre roz da. un tricou roz sau o camasa roz este super. ceea ce mi se pare cuidat sunt jeansii roz(la barbati ma refer de moda) trebuie sa stii ce fel de roz sa alegi daca vrei jeansi roz.alexandrw_09 idu meu.contacteazama pentru mai multe sfaturi in moda.

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Se purtau in 2009. Dar am vazut multi baieti si anul acesta cu tricouri si camasi roz...mov(mai des pe la scoala) deci se pot purta, nu e nimic impotrivahappy funda?batting eyelashes

| maryana5 a răspuns:

Hei felicitari! Ai intrat in colectivul fundistilor! rolling eyes

psst eu am ales numele smug

| Dobitoc a răspuns:

Eu nu ma ghidez dupa moda. E o porcarie sa te imbraci mereu altfel.Si ce daca nu mai e la moda il arunc?

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Nu mi/a placut niciodata moda asta cu roz si nici nu imi place, i/as baga pe toti intr/un mormint cu tot cu tricourile alea roz!

| ONU_2429 a răspuns:

Din cate stiu se mai poarta vara sata ( nu s-a terminat inca laughing

| afterlife a răspuns:

Niciodata nu a fost vremea lor, poate in randul cocalarilor... te sfatuiesc sa nu porti niciodata un asemenea tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci acum pentru baieti se poarta culoriile tari de exemplu un tricou galben si pantaloni mov deci se poarta si mai ales acum chiar sunt la moda ascultama dar am o mica indoiala si iti dau un sfat. sa nu porti roz!