| EliottBOOM a întrebat:

Maine am primul meci de fotbal de cand ma duc la antrenament de fotbal si am foarte mai emotii pentru ca meciul va dura de la 9 dimineata pana la 4 dupa amiaza

5 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Doamneee,dar ce meci e asta? nu ti se pare ca dureaza prea mult? Nu am mai auzit vreodata de un meci atat de lung.laughing laughing laughing Pt emotii iti recomand o tuica!

| iEmonel a răspuns:

Ce meci e asta ma?laughing
Un meci dureaza 90 de minute fara prelungiri si alte intreruperi etc bla bla.

| corolav a răspuns:

Ăla e cap de şniţel, dar tu, bă, berbecule, care nu ştii ce scrii, tu ce fel de cap eşti? Cap pătrat? Unde scrie că e vorba de un turneu?
Dacă ai meci de fotbal e clar că e vorba de antrenamente "de fotbal". Agramatule! Vai de capul tău, cu fotbalul tău, cu meciul tău! Un fel de "dodel" în mizerie. Probabil că aplicaţi schemele "tikitaka".

| AddXf a răspuns:

Ce intrebare...umn meci sa dureze atatea ore? oboseste lumea stand pe banca laughing

| EliottBOOM explică:

Ba cap de snitel am un turneu