| alexandra2859 a întrebat:

maine am primul meu meci de basket si o sa fie primarul si alti din astia inportanti cum sa scap de emotii

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Pai si eu fac sport,si am avut mai multe competitii si ca sa scap de emotii,mereu ma gandesc ca voi castiga, ca totul va fi bine, si ca nimeni nu e in sala.Si nu te ingrijora daca publicul sustine echipa adversa, fiecare sustine echipa preferata.Bafta maine la meci :X happy

| alexandra2859 explică (pentru ღClauuღ):

Mersi sigur voi castiga nu mai trebuie sa ma gandesc la asta dar tot am emoti poate o sa imi treaca

| ღClauuღ a răspuns (pentru alexandra2859):

Da si nu iti face griji de emotii ele sunt obisnuite mai ales daca esti o persoana emotiva.happy

| alexandra2859 explică (pentru ღClauuღ):

Mersi acum m-am intors de la meci am castigat maine intram la finala si daja mi-au trecut emotile

| ღClauuღ a răspuns (pentru alexandra2859):

Oo bravoo :X ma bucur ca ati castigatlove struck si ca ati intrat in finala:X succes si in finala, si facetii praftongue love struck

| alexandra2859 explică (pentru ღClauuღ):

Thanks

| ღClauuღ a răspuns (pentru alexandra2859):

N`ai pentru ce.

12 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Incearca sa nu uiti de regulile jocului, mai ales lucrul in echipa.
Cand joci baschet, probabil te simti libera. Incearca sa fii asa cum esti tu de obicei. si sa nu te schimbi doar pentru ca esti privita de oameni importanti. Imagineaza-ti ca tu esti mai importanta si vei castiga! Trebuie sa ai incredere in tine si fii pozitiva.
Respira adanc, vei reusi!
Succes! :-)

| alexandra2859 explică (pentru Alemoni):

Mersi mult acum ca mi-am adus aminte din cauza emotilor am cam uitat regulile

| Alemoni a răspuns (pentru alexandra2859):

Cu placere happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Bea o tuica inainte de meci ca sa nu mai ai emotii laughing

| alexandra2859 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Hahaha foarte amuzant dar nu ma ajuta oricum mersi

| ykrabor a răspuns:

Gandeste-te ca orice s-ar intampla tu o sa ramai cel mai bun. Dai totul si simtete bine love struck. Bafta si din partea mea!