| liceu a întrebat:

Maine de sfantul valentin vreau sa bag o poza pe facebook si sa etichetez prieteni. imi puteti spune ce as putea sa scriu la descriere, scurt si la obiect. mersi funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va iubesc asa cum ma iubiti si voi pe mine laughing

1 răspuns:
| Vrajitor a răspuns:

Hmm, :
Sper ca spiritul lui Valentin sa va atinga inima si sa va arate ce este dragostea, cu o caldura in inima provocata de dragostea jumatatii mele vreau sa va trasmit "Multa iubire" dragii mei prieteni! O seara minunata, sa fiti iubiti si sa iubiti cu adevarat! By bobocel