| Nimeni20192018 a întrebat:

Vreau sa etichetez un prieten, pe Facebook, intr-o poza cu noi doi. As scrie și un text la poza, ce as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pune un citat despre prietenie. Poate iti place ceva de aici, https://www.positivityblog.com/friendship-quotes

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde sa stim noi cat de apropiat iti este prietenul? Pe tine ar trebui sa te duca mintea ce ar trebui sa scrii, pentru ca tu il cunosti.

| siriusblack98 a răspuns:

Pe un fund de lac
Patru ochi luceste
Ce sa este oare?
Cred ca e doi peste.
Poti scrie asta.Sau asta: ''Doi gay-uti''

| Nimeni20192018 explică (pentru siriusblack98):

Hai marș?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Poti sa marsi daca vrei, nu se supara nimeni.

| amaliab1997 a răspuns:

"Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stăpânește toate bunurile lumii" -Aristotel