| MaTrIx8378 a întrebat:

Maine in Bucuresti va ploua? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te aici http://vremea.kappa.ro/

13 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Uite aici prognoza meteo pe 10 zile.

http://vremea.ido.ro/Bucuresti.htm

:)

| Shiva a răspuns:

Deoarece ai prea mult timp liber te sfatuiesc sa lasi pc`ul si sa stai pe geam asteptand minunea...

| MaTrIx8378 explică (pentru Shiva):

Deoarece nici nu sti despre ce-i vorba, nici nu stiu de ce ai mai postat tu aici happy am aflat care-i treaba, si ca sa dormi tu bine in seara asta, trebuie sa-ti zic si de ce am intrebat cum e vremea maine, mergeam la peste happy si de aceea vream sa aflu ce si cum. pa

| Shiva a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Multe succesuri ce să zic... apropo toţi meteorologii s-au adunat pe TPU sa ghicească vremea d`aia dau faliment toate site`urile meteo.

| MaTrIx8378 explică (pentru Shiva):

Ms la fel si tie happy, din pacate lor le-au fost mai usor sa caute pe google vremea de maine, mi-e mi-a fost foarte greu happy

| Shiva a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Are You *** Kidding Me? -_-''

| Draaaaven a răspuns:

Dawinking

| Draaaaven a răspuns:

Cui ii dai funda? smug

| xCristianx a răspuns:

Va ploua cu broaste si gandaci de colorado.

| MaTrIx8378 explică (pentru xCristianx):

Va ploua cu broaste si gandaci la tine in gura, poate happy

| xCristianx a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nu..la tine in fund.

| Draaaaven a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Cui ii dai funda baaa?

| Emmanuel_2712 a răspuns:

Da