| anonim_4396 a întrebat:

Buna,maine trebuie sa ma vad cu prietenul meu insa sper ca maine sa fie o vreme destul de ok, adica sa nu ploua.
Dar in caz ca ploua pe unde ne-am putea duce? Mentionez ca sunt din Bucurestihappy...ca de mall-uri m-am cam plictisit.

2 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Puteți merge undeva la o cofetărie sau pizzerie sau la un film, nu neapărat în mall.

| AlexandraIleana a răspuns:

Da si in mall ai putea. acolo ar fi perfectlaughing sau ai putea merge printr-o cafenea sau undeva mai dragut.cu siguranta este un loc dragut in tot bucurestiul laughing) succccesss/