| Patriii a întrebat:

Maine trebuie sa decoram o clasa de a VIII a si am vrea sa scriem VII F din baloane, intrebarea mea e cum am putea lega baloanele sa stea lipite unul de altul, in forma despre care v-am vorbit. Funda

Răspuns Câştigător
| elleme a răspuns:

Simplu : legati codita baloanelor cu ata pana obtineti un "v" apoi "i" "i"

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca F e problema! faceti rost de o placa de polistiren expandat, taiati un F din el si prindeti baloanele, unul langa altul, pe conturul literei F.