| iHeartKpop a întrebat:

Merg la Nijikon pe 22 si vroiam sa stiu daca sunt scumpe manga-urile acolo. Vroiam sa cumpar Junjou Romantica sau Sensitive Pornograph, cam cat ar costa? Sunt scumpe rau? Merg cu o colega dar nu stie cat costa, ea a mai fost si anii trecuti.
Scz de categorie, mi s-a parut cea mai potrivita, si va rog fara raspunsuri care nu raspund la intrebare.Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| Whispy a răspuns:

Neataaa.first.ioio,ce ai!?laughing
Second.si jeh merge la niji,si je cauta ca disperata Junjou Romantica,Sekaiichi Hatsukoi,Sensitive Pornograph,Okane ga nai (-in fine,lista lungalaughing,si sincer cand m-am dus anul asta la Otaku,n-am gasit TT^TT"". aveau pe acolo ceva yaoi da nu erau bune thinking*dezamagire totala*.Btw,probabil(-sper-) la niji vor avea mai multe mangauri @w@"".Btw,un manga(-din cate mai stiu eu, si scuze daca ma insel sau daca se schimba-) varia, intre 200-300 pana la 500 (lei vechi). Depinde de manga cei drept.500 mas mira sa fie unu, gasesti mangauri la 500 la diverta, si lol, acolo`s scumpe de`ti sar ochii din cap x3(-desi daca vrei neaparat te sfatuiesc sa cotrobai pe la diverta, cate odta baga oferte gen `3 la 2`, sau ceva de genu`, si au si yaoi pe acolo.--stiu de la o colega care sia cumparat :3-- -).Btw. sper sa ne vedem pe acolo :3.Eu ori voi fi imbracata partial in dungi verde deschis cu negru, ori voi avea un tricou pe care sa scria yaoirolling on the floor. Depinde x3.Tii pup>big grin

1 răspuns:
| CosmicKarma a răspuns:

Esti un dobitoc. Nu-mi raspunde, tot un dobitoc vei ramane...