| soare_1895 a întrebat:

Mergeti la mare? Pe ce data? In ce statiune?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca pot merge.

| Floreenofficial a răspuns:

In mangalia-saturn-vama veche ca in fiecare an
e prea tare :X
in iulie sau august.

| Farcas a răspuns:

Eu as vrea sa merg dar nu mi-am rezervat loc. Mi-ar placea in Constinesti crying
Aproapo: nu stiti ceva locuri de rezervare? nu am vorbit din timp si acum am ramas fara

| Bishop a răspuns:

Cred ca merg in Italia la Marea Adriatica in Bibione prin august-septembrie...

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Da voi merge la mare(deja azi a fost prima plaja ) si am ocazia sa merg toata vara ca stau in constanta. in orice statiune imi place, de obicei maerg mai mult in mamaia ca este mai aproape de casa big grin happy j u ai de gand sa mergi? unde?

| Ingerasull99 a răspuns:

Eu sunt deja la mare, mai exact in mangalia, la maxim 150 metri de mare! vad marea din balcon :X. Va astept!

| Ana a răspuns:

Merg la mare, nu stiu inca data sigur, in mamaia merg

| medex3 a răspuns:

Coasta de azur
Iulie

| vlaaddd a răspuns:

Da, 18 iulie, Balchik.

| adelaroman79 a răspuns:

Daaalove struck
Abia astept!love struck

In iulie, dar nu stiu exact in ce data!
La Costinestihappy

| addictedformetal a răspuns:

Daaa! grecia!