| soare_1895 a întrebat:

Pe ce data mergeti la mare?
In ce statiune?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Pe 5 August In Mamaia

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca o sa merg. Nu stiu daca imi permit sa merg undeva. Eventual poate pentru o zi undeva ca sa mai scap de orasul asta.

| Klara a răspuns:

Pfff. Pe 13, in Vama. Dar ne mai miscam noi si prin Costinesti.

| Goofy77 a răspuns:

15-06 Antalya

| zuzu. a răspuns:

Hmmm...eu sunt la mare [locuiesc acolo]. mamaia ...iti zic candd trebuie sa mergi daca nu vrei aglomeratie.chatterbox vino pe acum mijlocul lui iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima saptamana din august sad in costineti! mergeam mai de vreme dar am scoala pana pe 9 iulie si dupa plec in Grecia smug.

| Anutzu14 a răspuns:

Eu plec cu parinti pe 28 iunie la Sunny Beach :d

| Elfinn a răspuns:

Eforie -Sud mie mi se pare ca ai o algere buna, ai aces la toate celalate plaje si mai bine mergi in luna Augus la inceputul ei.