| DenisIonut01 a întrebat:

Merita semnat sau nu? Semnati si voi petitia de la acest link! e grav daca vedeti videoclipu sunt oameni cruzi care chinuie animale! dati acolo la sign petition/And you sign the petition at this link! is serious if people are cruel to see videoclipu animal torture! let there to sign petition >>> link >>> http://www.ptroa.co.il/petition/
P. S:intrebare cu merita semnat? e pusa la vrajeala sa va anunt de o asemenea cruzime. daca nu va apare link(Semnati si voi petitia de la acest link! e grav daca vedeti videoclipu sunt oameni cruzi care chinuie animale! dati acolo la sign petition/And you sign the petition at this link! is serious if people are cruel to see videoclipu animal torture! let there to sign petition >>> link >>> (vvv.ptroa.co.il/petition/)

1 răspuns:
| anonima000000 a răspuns:

Foarte dragut din partea ta sa postezi aceasta intrebare, am semnat petitia iubesc animalele si nu suport cruzimea cu care multi oameni le trateaza.Dar la ce folos aceasta petitie?