| Adina a întrebat:

Mesaje dragute cu la multi ani, pentru persoana iubita?happy >Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| SoSad a răspuns:

Anii vin si pleaca, tu-mi ramai la inima si clipele cu tine sunt flori pe campia vietii mele, rasar mereu fermecatoare. Anii vin dar nu pleaca niciodata cu-adevarat, ii pastrez cu drag in amintirile mele. Sunt prea multe lucruri pentru care ar trebui sa-ti multumesc asa ca in primul rand iti multumesc pentru ca esti. La multi ani [cum il alinti]

La multi ani plini de dragoste si fericire alaturi de mine, sa ma iubesti macar pe jumatate cat te iubesc eu, sa ramai romantic si pasional asa cum ai fost si pana acum, si mai ales nu cumva sa treaca un zi din viata ta fara un Te iubesc si-un sarut dulce…

Azi e ziua ta iubire, azi e ziua in care Dumnezeu i-a dat voie ingerului meu pazitor sa coboare pe pamant langa mine; Nu stiu cati oameni in lumea asta au fost binecuvantati cu asa ceva dar cu siguranta eu sunt cea mai fericita femeie de pe pamant si tu iubitule esti cel mai iubit inger de la pamant pana la cer. Sper sa-ti doresti La Multi Ani aicea jos cu mine si-o Vesnicie impreuna cand ne v-om intoarce acolo sus. La multi ani iubire

Stii, dupa noi are sa ramana o legenda, ca stelele de pe cer sunt toti anii pe care noi doi i-am petrecut impreuna jos pe pamant si sus in ceruri; Nu te vreau chiar pentru o vesnicie dar macar pentru atatia ani cate miliarde de stele pe cer mi se pare o perioada te timp rezonabila.

Am vrut sa aflu ce-i iubirea, am cautat in dictionar si am gasit numai cuvinte complicate... am cautat in inima mea si te-am gasit pe tine. La multi ani [x].