| andreea_4728 a întrebat:

Fetele... cum va alintati persoana iubita? la cele mai dragute si cele mai multe dau funda... pooop

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Iubitul: Iubii, Iubitzel, Ingerash, Puiutz mik, Ursuletzz, Micutzuu meuu, Iubiireaa mea, Viata meaa, Catzelushuu meu, Pisicel,Iepurashuu meu, Ingerasul meu cu ochii verzii, Fluturash, My love, Dulceatsa, Inimioara,Sufletel mik, Pufu,Pufulete,Scumpete,Dragostea mea,Pitiku meuh, Skumpii, Motanell,! :X Fundaa?smug

4 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

~iubi
~iubire
~pisoias(cand m'a auzit, a inceput sa rada de minehee hee)
~puiuhee hee
~Baby(cum face Vivi din Iubire si Onoarehee hee)

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Ubitzel:X si mitzilaughing

| Ioana2518 a răspuns:

Bebe:X

| Pufuu a răspuns:

Pui
ori guriţă blushing.