| catahardy a întrebat:

Metin2: unde pica sabie otravita, lance semi-om, sabie batalie, sabia maniei, lance partizan (scuzati daca nu le-am scris corect) si cam atat pe moment... dau fundita la cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| hONEST a răspuns:

Sabie Otravita - Metin (lv 80-85)
Lance Semi-Om - Semi-Oameni (Portal, desert langa V1)
Sabie Batalie - Metin (lv 85-90), Padurea Rosie
Lance Partizan - Metin Lv 90
Sper ca ti-au fost de folos big grin!

44 răspunsuri:
| xr3Belx a răspuns:

Unde e portalul de langa V1? ala care duce la padurea rosie?

| Usher2800 a răspuns:

Sabiile astea pica si din lazi reaper obeork din astea

| darkrobi a răspuns:

Ma otravita pica in lada de reaper si metine de event, semi-omu laughing normal la semi-omaneni batalia lazi de boss (reaper) si metine de 90 manie la fel ca otravita, si party pica la metine de 90 sau la bosu din padure

| mocoloco a răspuns:

Armele de genul:otravita,batalie, ninfa, partizan... pica in general La Miria

| Spyke99 a răspuns:

Sabie otravita (metin de 85-90 respectiv 95) Fundita big grin

| webea3 a răspuns:

Unde pica armele de 80?

| Adytzu100 a răspuns (pentru webea3):

Care arma de 80 big grin? Sirius trebuie evoluat. happy

| wwwert a răspuns:

Ba nu ganditi? Pica ma si la golemi poate sa pice semi-om la orce si la caini salbatici doar ca cel mai des in miria (portal de langa V1) asta incarca sa zica toti si parti pica mai mult in grota intr-o piatra pica orce depinde de lvl-ul ei!

| valy7 a răspuns:

Sal am lvl 75 si am cam 10 lazi incer cu coasa s-ar putea sa-mi cada semi-om daca pun si manu stiua talharului pe mine?happy

| valy7 a răspuns:

Sal, sunt razboinik si am lvl 75, am 10 lazi inger cu coasa, daca le deschid ce seanse am sa-mi cada semi-om?happy ( dar daca le deschid cu manu stiua talharului imi va cadea semi-om happy big grin )
Astept raspuns happy

| FunX a răspuns:

Doamne cate raspunsuri aiurea din experienta mea din metin battle pica numa la lazi nu sunt sigur de party si semi-om dar tot pe la lazi pica si manie aia se evolueaza nu pica...

| inspectorul98 a răspuns:

Dar pe serverul privat Metin2Fun unde pica battle semiom sau otravita? va roog raspundeti.

| KingOfGamez a răspuns:

Asa asculta aci, eu stiu de pe metin2wiki.eu
Sabie Otravita = General Se-tao si Lada Ingerului cu coasa.
Lanca semi-om = La uriasi ^^ si rar la metine de lv 80 - 90
Sabie Batalie = Grota, metine lv 75-90, rar la copacii de lv 80 si 82.
Sabia Maniei = Lada ingerului cu coasa
Lanca partizan = grota, metine lv 75 - 90, ____::_____ ( la fel cu batalie)
Bafta la dropp.

| marcatorul a răspuns:

Plis spuneti-mi si mie din ce iese batalie pe metin2 united...Cel mai bun raspuns are fundita