| Victor_Careja_1998 a întrebat:

Mi-a dat la scoala sa fac o macheta din materiale reciclabile si nu gasesc pe net cum sa o fac?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Machetă a ce? Aici e întrebarea ce ai vrea să faci?

| Zoey112 a răspuns:

Pai ai putea sa faci macheta unui oras (sau a orasului tau) :-sa faci blocuri din cutii de sucuri sau lapte
nu mai am idei... dar poti sa faci ceva de genu. oricum ideea e sa iti folosesti imaginatia happy

| xAndreeaLaura a răspuns:

Trebuie sa ai imaginatie si sa o faci cum crezi tu mai bine.Incearca sa o faci singur si sa vezi ca iti va iesi mult mai bine decat cele pe net! Bafta

| Miawlica a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iA-o5qUFjq8 asta e tot ce am gasit, nu te pot ajuta mai mult, nu stiu ce trebuie sa faci exact...

Întrebări recente