| alina14 a întrebat:

Mi-a expirat licenta de la Antivirus, si scrie acolo daca vreau sa-l cumpar, si daca il cumpar, o sa-mi ia bani in plus cand o sa platesc abonamentul la internet? sau cum?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu. Plata se face prin transfer bancar. Caută eventual unul free.

| alex2009 a răspuns:

Sau intra pe www.faravirusi.com aici gasesti tot felul de antivirusi gratuit cu licenta este un sait in care toti antivirusi isi fac reclama la noile produse gasesti antivirus gratuit de la 3 la 6 luni daca ai noroc chiar si pe un an gasesti daca ai un antivirus preferat cautal sus acolo la search si daca gaseste o promotie despre antivirusul respect iti apare.

| costymaximus a răspuns:

Nu are legatura cu providerul tau de internet, e vorba sa platesti cu cardul, daca ai card care poate face plati si online, deci stai linistita.

| CatalinMG a răspuns:

Da... cauta unu free sa iti ocupe loc degeaba si sa nu faca nimic folositor happy. In functie de ce antivirus ai poti cumpara de pe site-ul lor o noua licenta originala, sau cand mergi prin magazine de genul Media Galaxy gasesti si pe acolo anitivrusi cu licente variabile de timp.

| chivas21 a răspuns:

Nu! draga mea! nu iti ia bani in plus cand platesti abonamentul! Cand vrei sa cumperi un program sau altceva de pe net, se plateste cu telefonul mobil sau card! simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca ne futam odata pote ati spun

Întrebări recente