| sebastian1331 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un antivirus de pe internet dar la caracteristici scrie: "pentru 3 useri". Huh? Adica?

Răspuns Câştigător
| jvEcu a răspuns:

Daca ai 3 useri la LogOn, exemplu, Tu, tactu' si sor'ta; Nu orice antivirus este pentru 3 useri, poate fi doar pentru unul happy.

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pentru tine

| Ady00pk a răspuns:

Il poti folosi la 3 conturi de windows.Stii ca e obtiunea aia in windows cu Log Off... ei iti poti face mai multe profile/conturi in windows si la fiecare instalezi ce vrei, ai setari diferite la fiecare.Antivirusul poate fi folosit pentru 3 profile max.
Asta de sus e prima varianta la ce cred eu ca e.happy
A doua varianta: Poti instala antivirusul pe 3 calculatoare diferite.
Baftahappy

| no1cares a răspuns:

Adica se poate folosi la 3 calculatoare de odata
dar nu-l lasa crezand ca o sal folosesi tu de 3 ori...pentru ca va expira si nul mai poti folosi(iti spun di propria experienta)
gaseste si tu ink 2 prieteni si dale lor... happy
funditZZzza? >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica poate fi instalat de trei useri. Clar?

Răspuns utilizator avertizat