| nicoleta24 a întrebat:

Mi-a povestit cineva ca fost o ata pe prima la emisiunea "Copiii spun lucruri traznite" un baietel care ii povestea lui Virgil Iantu ca a vazut pe gaura cheii pe mami cum ii "papa" puta la tatilaughing. Nu mi-l dati si mie va rog ca nu il gaseschappy. FUNDA! multumesc:*

4 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Nu ia papato, o mai are si acum

| jump a răspuns:

Salut. l`am cautat, degeaba. n`am gasit decat postari pe forumuri, fara link de video. daca gasesti, te rog, trimite`mi si mie linkul`.

zi frumoasa.

| spidy a răspuns:

Nu am auzit de asta, dar e posibil. oricum e tarelaughing)

| mitici007 a răspuns:

Si am cautat k disperatul si nu am gasit nimic