| kzn00b a întrebat:

Mi-am batut joc de un baiat din cartier tot cam de varsta mea. cu cateva luni mai mic ca mine... asa. mi-am batut pla de el si a crezut si i-am zis pe Messenger ca daca-l prind il bat si il bat si altii daca-l prind si ai grija de la scoala si el a crezut si a fost cu taicasu la usa la un baiat si o zis ca face plangere ca l-a amenintat ( da de fapt eu ) cica o facut plangere si i-o dat amenda aluia. ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

GOOD GAME

(Prea multe majuscule
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!)

| wintage a răspuns:

Foarte bine!
Tu esti urmatorul!

| Birjaru a răspuns:

Bluff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu esti "prost" (daca am voie sa iti spun asa) pentru ca ai dat in el, practic are voie sa faca plangere dar pe el nu il ajuta cu nimic doar ca tu o sa fii mai speriat si poate primesti o mica amenda.

| kzn00b explică:

Cu ce am dat frate in el rolling on the floor nici nu l-am atins nici nu l-am vazut?

| Kev16 a răspuns:

Ooo tati, dai bataie ca sa aiba dc sa faca plangere, sa fie acolo un motiv daca e prost copilu laughing