| MoglanEliza26 a întrebat:

Mi-am creeat cont pe wattpad.com si nu stiu cum sa imi impart povestea in capitole. Se poate adauga nume la capitol?

Răspuns Câştigător
| MissDevilish666 a răspuns:

Apeși pe Create și vei vedea că lângă povestea ta sunt mai multe opțiuni, dai pe semnul plus, în față la New Part. Şi cred că ar trebui să îţi spun că primul capitol o să aibă acelaşi nume ca şi povestea, apoi o să ai voie să pui nume capitolelor.

| MoglanEliza26 explică (pentru MissDevilish666):

Stii si cum se pune cuprins?

| MissDevilish666 a răspuns (pentru MoglanEliza26):

Dai la lucrările mele, pe Manage, sus în stânga poveștii tale și scrii cuprinsul la Descriere. happy