| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe sexytop.ro din prostie, iar acum as vrea sa mi-l sterg.
Stiti cum?

6 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Nici eu nu stiu. Oare se poate?

| tukhey23 a răspuns:

Ti sa rasp. Ignora seitul... si il sterge adminul happy

| remus a răspuns:

Eu nu stiu, doar iti pot da un sfat; nu mai accesa situri deocheate.

| funnymantm a răspuns:

Pana la urma il poti lasa asa, se sterge singur dupa o vreme din cauza inactivitatii. Dar mai e solutie. Majoritatea site-urilor trimit un mail de confirmare la adresa ta de mail. tot in acel mail ar trebui sa ai jos de tot (sau undeva) un link care iti sterge contul.
daca nu, atunci cauta prin site. si daca tot nu atunci inseamna ca nu poti. Nici pe TPU nu poti din cate stiu. lasa-l asa. nu cred ca te afecteaza cu ceva.

| funnymantm a răspuns:

Ce hotz e laughing (rich)

| rich a răspuns:

Hmmmmmm...deoarece tiai facut cont ar trebui tu sa stii...eu nu stiu... poti sa-mi dai si mie id tau?