| GeorgianaDragus a întrebat:

Mi-am facut cont pe thesims3 ca sa pot downloanda orase si tot felul da nu ma lasa zke ca trebuie sa scriu ceva serial code sa ma alaturi sims 3 comunity ce cod ppun ca nu merge nix

2 răspunsuri:
| Andraaa_1742 a răspuns:

Tb sa pui codul pe care l.ai folosit ca sa.ti instalezi simsul daca l.ai luat de pe net nu o sa.ti mearga ca il ai la crack si probabil numai sti care a fost daca e cumparat tb sa scrie pe cutie

| SebySZ a răspuns:

Codu ala il ai doar daca cumperi jocul dintr-un magazin, daca jocul e piratat atunci nu ai cum, sa fiu mai explicit, fiecare joc are un cod in el, cu care poti juca online, sau in cazul tau sa descarci lucruri, codurile sunt unice adica doar odata merg...si raman activate pe account-ul pe care l-ai inregistrat