| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un canal de Youtube, mi-am facut o poza de profil si toate cele, am un nume un intr-o bun doar ca am o singura problema nu stiu despre ce sa fac videoclipuri imi puteti sugera ceva?

Răspuns Câştigător
| Pisicuta28xd a răspuns:

Pentru primul tau videoclip cel mai potrivit ar fi unul cu numele" Despre mine" după mai faci tutoriale..si chestii, după ce ti-ai adunat vreo 100 de abonați ar merge deja seria cu provocări...pe viitor iti mai apar idei de clipuri.BAFTA! P. S. MA ABONEZ!

| anonim_4396 explică (pentru Pisicuta28xd):

Multumesc pentru raspuns o sa ma apuc de videoclipuri in curand si daca vrei sa imi vezi canalul e aici: www.youtube.com/channel/UCeQG4kjE1SXN-7Tt17U7OJA

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Horologer a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza pe tine.Jocuri,stiri,vlog-uri,muzica.Salut si succes!

| TabletaSB a răspuns:

Cool, despre ce te pasioneaza pe tine: in general review uri la orice masini, it, filme, actori, muzica, absolut orice dar sa ti placa

| Deyne a răspuns:

Poti face video-uri cu provocari, filmulete amuzante in care parodiezi pe cineva, momente penibile din viata unui adolescent/elev. Poti sa te uiti la cativa vlogeri cunoscuti si sa iti faci cateva idei. Bafta!

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Poti face DailyVlog, gaming, unboxinguri si review-uri

| Ana1018 a răspuns:

Pai ai postat primul episod? Asta este cel mai important. Prin acestea lumea afla cine esti. Poti, daca nu ai facut primul episod fa cam ce face toata lumea. 50 de lucruri despre mine. Bine poate mai putine daca nu reusesti chiar 50. In rest depinde daca vrei sa fi ca ceilalti vlogeri adica sa faci filmulete cu provocari, scketchuri Q&A sau sa filmezi pe scurt o zi din viata ta. Sau daca vrei un vlog despre aceeasi chestie gen: DIY sau coafuri, make up etc. Atinci trebuie sa gasesti mereu ceva nou in materie de moda a coafurilor, macheajelor etc.
Trebuie sa decizi despre ce sa fie apoi faci primul episod in care te prezinti si daca ai un program bun de editare PAC! 1.000.000 abonati
Sper ca am ajutat!

| LuizaFrumy233 a răspuns:

Pai...depinde ce fel de canal vrei tu sa ai daca este un canal de beauty postezi haul-uri,rutine,favorite, reviwuri si chestii de genul, daca vrei un canal de vloguri poti posta tipuri de, colaborari, etc iar daca vrei daily vloging faci daily vloging. Sper ca te-am ajutat!

| Anonimanonimus03 a răspuns:

Mie, sincer ca un simplu abonat al tău mi-aș dori să văd un videoclip de comedie(că tot sunt apreciate). Asta dacă știi că ai umor și idei bune. De exemplu te poți inspira și din viața ta reală :20 și ceva de lucruri ciudate care se întâmplă în jurul tău. Idk. Vezi ce îți place. Have fun.