| MestecGuma a întrebat:

Mi-am facut un cont pe facebook si nu mi-a dat acel e-mail. Am mai facut inca o data pe aceeasi adresa tot nu mi-a dat am facut asa de vreo 3 ori ce are?
funda

15 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Dupa ce faci cont, iti trimit ei un link pe mail.

| mihaibrasov a răspuns (pentru persseuss):

@persseuss - Nu i-ai dat un raspuns concret. De fapt i-ai dat un raspuns tip : "e alba sau neagra? da, e alba sau neagra". Adica nu i-ai spus nimic si nu l-ai ajutat cu nimic.
@MestecGuma - probabil iti trimit mailul la spam, verifica si acolo. Daca nu, fa-ti o alta adresa de mail si mai incearca sa iti faci cont cu acea adresa. Iti recomand serviciul gmail.

| MestecGuma explică (pentru mihaibrasov):

Nu este in Spam.

| persseuss a răspuns (pentru mihaibrasov):

Pai nu am inteles ce anume intreba.tocmai de asta am scris asa sa completeze eventual dupa ce recitestewinking

| mihaibrasov a răspuns (pentru persseuss):

Nu, ai scris asa pentru ca speri ca raspunsurile tale lacunare sa iti aduca tricoul. Ar fi bine sa citesti regulamentul concursului pentru tricou, regulament care precizeaza clar modul in care trebuie sa raspunzi la intrebare. Efortul tau tinde acum catre descalificare.

| persseuss a răspuns (pentru MestecGuma):

Sigur gresesti tu pe undeva.hai sa ti explic toti pasii:
intri pe facebook.com
sing up(dreapta jos)
nume prenume
mail
inca odata mail
parola
zi de nastere
sex
si dai pe verde /(sing up)
dupa aceea iti trimit ei pe mail ul pe care l ai introdus un link sa l accesezi ca ti au acceptat contul, mailul poti sa l gasesti si in spam

| MestecGuma explică (pentru mihaibrasov):

Hmm. nu este in spam ce fac?

| MestecGuma explică (pentru persseuss):

Am incercat nu merge

| persseuss a răspuns (pentru mihaibrasov):

Nu ma intereseaza tricoul ci doar nu am somn si sunt la cafea.imi place sa fiu succint si eficient decat un raspun lung si sa nu intelegi nimic din el.majoritatea celor care publica pe aici se feresc sa citeasca raspunsurile stufoase happy

| persseuss a răspuns (pentru MestecGuma):

Ce anume nu merge? fii mai exact ca sa pot sa te ajut?

| MestecGuma explică (pentru persseuss):

Nu merge sa fac ceea ce ai zis tu. si nici e-mail nu imi trimite

| persseuss a răspuns (pentru persseuss):

Raspuns * fereste*

| persseuss a răspuns (pentru MestecGuma):

Baga id ul meu de messenger si am sa te ajut eu
persseuss

| MestecGuma explică (pentru persseuss):

?

| catalinstoica a răspuns:

Buna,
Dupa ce iti faci un cont de Facebook, primesti acel email pentru a-ti valida contul! Daca ai Yahoo cauta in folderul spam, de obicei yahoo nu se prea se pricep bine la spam de asta iti recomand un cont Gmail: http://www.feedarts.ro/it-c/cum-face-adresa-email-tutorial-foto/