| MrWrestleMania a întrebat:

Mi-am facut un oras in sims 2. Cum salvez ce am facut in el? Daca ies pur si simplu, cand intru nu imi apare ce am facut. SI nu am gasit vreun buton pe care sa scrie save. Sau nu stiu. Poate nu am fost atent. Stiti voi?

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Atunci cand esti in joc si faci o casa sau cand vrei sa salvezi ce ai jucat, vezi ca este un buton cu 3 puncte:... (asa)
Dai pe acel buton si dupa iti apar alte 3 butoane. si dai pe cel de jos din stanga, care are simbol ca o discheta ca sa zic asa... Vezi daca ai reusit.

4 răspunsuri:
| Tzitzi12 a răspuns:

Am şi eu o întrebare, ţi-ai cumpărat sims-ul sau l-ai descarcat?

| MrWrestleMania explică (pentru Tzitzi12):

Descarcat

| Tzitzi12 a răspuns (pentru MrWrestleMania):

De unde?

| MrWrestleMania explică (pentru Tzitzi12):

Hai bre ce naiba. stii sau nu sa raspunzi....numai stiu de unde. straight face