| crisbebe a întrebat:

Mi-am facut windowsul si windowsul cel vechi se instalase unde aveam eu toate pozele tot si azi cand mi-am facut windowsul mi s-a sters partitia unde aveam toate pozele mai exact E(s-au sters pentru ca acolo se instalase windowsul vechi)
intrebarea e cum pot recupera toate pozele?
am incercat tot felul de programe dar mi-a luat decat cateva poze si ca sa le iau si pe restul imi cere nu stiu ce parola si licenta.
funda

1 răspuns:
| omide a răspuns:

Intra pe http://download.rnt.ro si in sectiunea Sistem gasesti niste programe pentru recuperat fisiere