| Yoryy a întrebat:

Mi-am instalat sims 2 cu succes, am instalat si expansioul nightlife dar cand intru in joc se incarca apare filmuletul acela si imi da o eroare (aplication has crashed). Ce sa fac ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| raresica a răspuns:

Da. Deci dai uninstall la joc pentru inceput. Dupa instalezi sims 2. Apoi intri in joc si vezi daca merge. Daca merge iesi din joc si instaleaza si nightlife dupa si asa cred ca iti merge, eu asa am facut. Poti de asemenea sa tragi patch-ul Sims 2 University si sa il instalezi inaintea Nightlife-ului. Pentru ca aceste patch-uri au o anumita ordine de instalare care la anumite chestii conteaza! Succes. ( merit o funda? )

0 răspunsuri:
Întrebări recente