| Mirela_3940 a întrebat:

Mi-am luat niste tenisi.Au 2 perechi de sireturi(albe si albastre). De la magazin mi i-a dat la dreptul cu siret alb, iar la stangul cu siretul albastru.Eu n-as prea vrea sa schimb. Mi se pare destul de cool.As vrea sa ma duc asa la scoala, dar mi-e sa nu rada colegii de mine. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Daca tie ti se pare cool ce mai ocnteaza parerea celorlati?
uh te simti bine facuti asa si ei trebuie sa acceptetongue
pup, loly:X

| TeenageGirl a răspuns:

Chiar se poarta asa!

| Cella a răspuns:

Nu chiar deloc. poti cumpara defierite culoribatting eyelashes roz.negru.verde.nu are cine sa rada si daca o fac nu trebuie sa iti pese asta esti tu si asta este stilul tau :X Fii tu insatii poarta ceea ce iti place si nu te lasa influentata de parerile rautacioase ale celor din jurwinkinglumea vorbeste mult da asta nu insemna ca trebuie sa pleci urechea la toate bazaconiile:-J, fii increzatoare si o sa vezi ca totul va fi bine.

bafta

| silvester13051996 a răspuns:

Nu rade chiar nimeni de tine eu imi fac chiar si modele la sireturi http://eu-simplu.blogspot.com/2008/04/15-moduri-originale-de-ti-lega.html

| Anna1996_7323 a răspuns:

Si mie mi se pare cool un siret alb si unu albastru, eu daca eram an locul tau mergeam asa la scoala ca acum asa e moda si nu are de ce sa rada colegii tai daca mergi asa la scoala.
Bafta an continuare.

Pa, pup.

| ZuuZy_8684 a răspuns:

Pana la urma... daca iti plac...dc te intereseaza ce spun altii? adica pe min chiar nu ma intereseaza oh go on laughing) si crede-ma e mai bine asawinking >big grin