| 12437809 a întrebat:

Salut am si eu doua intrebari
Prima : Bokila e stangaci sau dreptaci? (da cu stangul sau dreptul)
Si a doua : Ce parere aveti de Grozav?

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

1.Bokila e stangaci.Dovada: http://www.transfermarkt.co.uk/en/jeremy-bokila/profil/spieler_56490.html
2.Grozav,daca ar fi fost străin,ar fi fost de o valoare destul de bună, putând să îl vedem, eu ştiu, pe la Anzhi, sau poate pe la Napoli. După părerea mea, e un jucător român de care Naţionala lui Piţi are nevoie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grozav mi se pare un jucător obişnuit. Nu are prea multe calităţi şi nici nu pare a fi prea inteligent. Câteodată mai are nişte execuţii bune pentru care este ridicat în slăvi de presă zile întregi.

| Gabitzu9292 a răspuns:

Parca Bokila e dreptaci si grozav e grozav laughing

| Mădă2213 a răspuns:

Bokila e stangaci Si Grozav ar fi jucat mai bine la Standard

| ELInspectore a răspuns:

Bokila e stangaci, iar Grozav nu e deloc grozav.