| crisbens33 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul! Cum sa fac sa il recuperez?

14 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Pai trebuie sa pui un anunt cu telefonul tau, trebuie sa pui si o recompesa.Sau...poti sa-ti aduci aminte unde l-ai pierdut.Dar cel mai posibil e ca ti l-ai pierdut si trebuie sa pui anuntiuri in toate ziarele..sau sa pui anunturi la tine in oras si sa pui o recompesa de cam :250 de lei...cam asa ca altfel nu ti-l da nimeni. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai pierdut afara trimite un mesaj pe nr tau rugand persoana care a gasit telefonul sa ti-l inapoieze in schimbul unei recompense

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda. sa stii ca asa se va intamplahee hee
100% nu o sa primeasca telefonul inapoi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtadelo):

Asta nu se stie poate totusi la gasit un om de treaba care o sa il inapoieze dar cum nu prea mai sunt oamneni de treaba sunt destul de mici sansele

| NikolasXD a răspuns:

Suna-te de pe telefonul fix sau de pe telefonul parintilor tai

| SirAndi a răspuns:

Depinde unde l-ai pierdut... Daca l-ai pierdut in casa cu siguranta o sa il gasesti, daca l-ai pierdut afara, cu siguranta nu o sa il mai gasesti!

| allynNa20 a răspuns:

Suna-te.

| UsernameFail a răspuns:

Pai ia telefonul fix sau oricare alt telefon si suna-te pe numarul tau.

| crisbens33 explică:

Am sunat da imi suna ocupatcrying

| NikDeea a răspuns:

Suna de pe alt tel si daca raspunde cineva intreaba unde este.

| 3manu3l1234567 a răspuns:

Si eu am pierdut telefonul si l-am recuperat.
Cand cumperi telefonul iti da o factura sau chitanta ceva.
Te duci cu aia la politie si iti ia un cod de pe ia.
Cu acel cod afla unde este telefonul

| Caty2000 a răspuns (pentru 3manu3l1234567):

Poti sa imi spui in cate zile, caci si eu am patit-o si am dat cerere la politie sad

| WraNyusS a răspuns:

N-ai sa il mai gasesti)) pe bune daca l-ai pierdut nici un copil/om cat ar fi el de prost nu til mai da....eu am avut noroc ca am sunat de pe alu maicamea si dupa cateva ore vreo 3 4 a raspuns un coleg de la mine si asta inseamna ca a doa zii mi la dat....incearca sa suni la el sau sa te duci la politie daca politia il gaseste o sa til dea inapoi funda?

| roxysweer a răspuns:

Sa pui pe un stalp.copac un afis cu telefonul tau si scrii pe el ca cine ti-l gaseste va primi o recompensa