| Decebalul a întrebat:

Mi-am pus in urma cu o luna Google Chrome. Cand intram el apasam pe un patratel sus in stanga si imi aparea o fila noua unde erau 8 casute in care eu mi-am pus google,youtube, etc. Acum mi-am pus un program si cand intru in google nu mai imi apar acele casute. Ce trebuie sa fac ca sa imi apara acele casute?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicatia ta este confuza (cel putin pentru mine). Fila noua este una. Marcarea paginilor (cum inteleg), altceva. Daca este vorba de marcarea paginilor, poate ai sters marcajele. Poti fi mai explicit?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de bookmarks, e vorba de startup screenul ala cu thumbnailuri pentru site-uri des vizitate, ca in Opera Speeddial. Cel mai probabil i-a fost schimbat homepage-ul automat de vreo porcarie instalata...

| IndiferentXD a răspuns:

Pune si tu un print ceva sa intelegem mai bine. vezi ca in josul paginii pe centru ai ''Cele mai vizitate'' un click acolo!

| wolverine13 a răspuns:

Intri la setari, (dreapta sus) si unde scrie "la pornire" selectezi "deschideti pagina fila nou"

| Decebalul explică (pentru anonim_4396):

Nu mai nu le-am sters marcajele, mi-am pus un program si la instalare spunea ceva de Sweetim si eu am dat da, apoi cand am intrat imi aparea doar sweetim cand dade-am pe fila noua. Pricepi?