| djdjdj a întrebat:

Salut, ce pot face ca sa imi apara la subtitrari limba romana pe telefon pe Youtube, nu imi apare la fel ca pe desktop, pe telefonul vechi intram de pe google chrome pe Youtube, insa pe acesta daca intru de pe chrome imi deschide Youtube normal, nu varianta desktop, asadar ce pot face?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Deschide normal ca nu dai tu sa afișeze versiunea desktop.
Da poate nu are subtitrare în romana, te-ai gândit?

| djdjdj explică (pentru Catrice):

Am selectat inainte de a deschide Youtube din google chrome versiune desktop, iar legat de subtitrare pe pc poti selecta in orice limba vrei subtitrarea, insa pe telefon nu imi apare, deci nuneste ca are sau nu, am incercat si la aceleasi clipuri ca pe pc

| Catrice a răspuns (pentru djdjdj):

Îți dă subtitrare în limba disponibila. Pe pc din ce îmi amintesc traduce google din alta limba în romana dacă nu e deja existenta subtitrare.

| djdjdj explică (pentru Catrice):

Da, pe pc google traduce, insa ma gandeam ca se poate si pe telefon