| DanyEl_3199 a întrebat:

Mi-am schimbat parola la ID si nu imi merge! Stie cineva vreo metoda ca sa o recuperez. URGENT!

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

... daca nu ai scris-o gresit [cum a zis anonimatul]atunci e foarte simplu sa ti-o recuperezi:cand vrei sa intri pe mess dai la forgot your password si acolo ti-o schimbi si iti pui alta si voala ai alta parola si poti intra pe mess [am vreo sansa la fundita? big grin ]

6 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
In primul rand verifica daca atunci cand te-ai logat pe Mess ai scris parola corecta.
Daca nu merge, da-i la "Forgot your password?" si completeaza datele.
Dar daca nu stii datele, nu prea mai ai alta solutie in afara de a-ti face un ID nou.
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai scris-o gresit. N-ai ce sa mai faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bagi parola veche [ aia pe care o aveai inainte s`o schimbi]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prostlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca iti faci alt id cu aceeasi parola

| euShnUmAIeU a răspuns:

Incearca sa o schimbi din nou si tine minte parola.