| Byana01 a întrebat:

stie careva daca merge sa-mi recuperez parola de la facebook, mi l-am facut acum cativa ani si mi la dezactivat cineva azi am facut rost de parola si mi-am schimbat-o dar acum nu-mi mai merge si nici emailul cu care e facut nu-l folosesc si nu merge parola aceea posibil sa mi-o fi schimbat-o,, cineva,, nu am cum sa recuperez nici parola de la id deoarece acel id mi l-a facut cineva si nu-i stiu intrebarile alea...

2 răspunsuri:
| Byana01 explică:

Ms dar id e facut acum vreo 7, 8 ani si mi l-a facut cineva, acum imi spune ca id a fost sters pentru ca nu l-am folosit. Oricum multumesc frumos

| andypapy a răspuns:

Cand ti-ai facut idiul ai pus un numar de telefon incerca sa trimiti pe numarul acela mesaj si iti da parola