| Rëndark a întrebat:

Mi-am schimbat parola la un id si am pus una din 23 de litere!
Cand am vrut sa ma loghez mi-a scris ca parola e gresita!
Am dat forgot password! rahat n-am alternate mail verificat... nu mai stiu un raspuns la intrebarea secreta! ce pot sa fac!?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta 12 ore! ultima parola schimbata la Yahoo acum vreo 10 zile a durat 12 ore pana a activato cei de la Yahoo!

| Rëndark explică:

Au trecut cateva zile... si nimic... nu merge

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Sa iti faci alt accountbig grin oricum nu pierzi nimic.bagi iar friends-ii in lista si gata(o sa fie ceva munca dar cin' te-a pus sa pui asa parola?)

| TheK0smy a răspuns:

Fa-ti alt id daca nu stii nici parola nici datele de cand tiai facut id atunci nu poti sa faci altceva.

| YOopGirl a răspuns:

Sincer chiar nu mai poti nimic ar trebui sa incerci sa faci litera cu litera parola sau sa iti iei spargatorul de parole YMspargator de pe google sper sa fie de folos pup:*

| nonbar a răspuns:

Asaculta daca atunci cand scrii id si atunci iti apare deodata si parola stergio si bag-o pe aia de 23 de litere.