| blablablaa a întrebat:

Mi-am tras photoshop si vreau sa va intreb daca stiti niste tutoriale sa imi explice cum sa fac o persoana sa ramana cu o mana sau sa fac niste iluzii adica niste poze trucate

3 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Www.tutorialul.com
gasesti acolo multe, si sunt in romana

| ali_8949 a răspuns:

Toate tutorialele de care ai nevoie le gasesti pe youtube. De acolo am invatat si eu sa lucru toate prostiile. Acuma conteaza cum scrii la cautare, ca sa-l gaseasca pe cel protrivit. Titlurile la tutoriale sunt in engleza. Scrie ceva gen: How to make (ce doresti) photoshop. Am pus photoshop dupa cuvintele cheie pentru ca sa caute numai despre photoshop.

| EternalColor15 a răspuns:

Sper ca iti sunt de folos astea : http://www.photoshoproadmap.com/......tutorials/

fundita?