| sara_2485 a întrebat:

Mi-ar putea spune cineva de barn buddy.{hi5}?

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

E un joc foarte frumos.acolo colectionezi si vinzi legume fructe si e cu nivele e frumos!

2 răspunsuri:
| MihaiiClaudiu a răspuns:

Bună.
Barn Buddy este un joc care la prima vedere, pare plictisitor, ba chiar inutil. E o absurditate să plantezi și să recoltezi doar pentru a trece nivelul. Dar pe parcurs, devine interesant. Plantezi și recoltezi pentru trofee, care dacă le obții primești credite. Îți cumperi animale, care îți dau experiență, plantezi flori, cu fiecare nivel trecut mai apare o nouă plantă! La trecerea nivelului primești cadouri care constau în legume, fructe, îngrășământ, monede și câte odată chiar credite!

| ionla12345 a răspuns:

Pai,acest joc e frumos...dar la prima vedere pare un joc banal...dar in timp incepe sa iti placa.