| anonim_4396 a întrebat:

Mie m-i-a iesit windowsul care a fost xp dar cand l-am instalat era tot xp dar nu imi merge sunetul. Ce sa fac? ajutati-ma! Si nici mesul nu stiu sa il bag.

2 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Instaleaza driver-ul pentru placa de sunet.

| ikram a răspuns:

Verifica ce placa de sunet ai si cauta pe ent driver-ul si instaleaza. Sau poate ai cd-ul cu driverele de la calculator (care il ai de cand ai cuparat calculatorul) si poti sa instalezi de acolo.

Pentru messenger, intri pe yahoo si downloadezi de acolo si apoi dai install.