| omgxlykexrawr a întrebat:

Miley cyrus sa drogat cu salvie stiti cati copii o sa faca asta de acum? foarte multii o sa vedeti voi...

Răspuns Câştigător
| Maryabaii a răspuns:

Asa elaughing

21 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Stim, oricum Miley e o bagaboanta.

Copii nu ar trebui sa o urmeze, nu vor ajunge bine.

Miley in sus, Miley in jos.

Si ce e asa mare vedeta?, doar ca a lansat-o tatal ei in mzuica, seriale, ca era un nimic altfel.

| BlackVeil a răspuns:

E la moda in randul vedetelor...

| xBebelushax a răspuns:

Daaa' da'o dracu! ce va pasa voua ce face ea? laughing
E libera, face ce vrea!

| Buttercup30 a răspuns:

rolling on the floor
pana la umra e majora, face ce vrea.
orice om se poate droga.Sunt foarte multi drogati, dar se face atat tam-tam pentru miley

| RM a răspuns:

Ti-au murit tie neuronii... nici vorba de copii. Doamne, cata prostie!

| IoanaJoker a răspuns:

Ce aveti mha cu ea...sunt numai barfe...eu zic ca nu e adevarat.de unde sti chestia asta?

| Andre13 a răspuns:

Bai, faza e ca salvia e legala in americabatting eyelashes
asa ca nu a incalcat legeaa tongue

| JustMe_8048 a răspuns:

Eu cu siguranta nu...si nici nu ma asteptam ca tocmai miley cyrus sa se drogheze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta e intrebare?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Stie cineva cati ani are Miley Crius sau Selena Gomez? Daca stie cineva spuneti va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a rupt cucu de ia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de partea ta am citit in revista clik pentru femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce cred eu.ca atunci cand era mic maicata tea scapat in cap si acum iti pui botul la orice parajitura.nu te mai lua dupa tot ce zice internetul ca toate sunt false, sunt pentru publicitate, si filmuletele cu interviuri tot trucate sunt. asa ca stai in banca ta si nu mai veni cu intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu care eram fana ei acum nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baiatuu asta spune adevaruuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... dar nu cred nu are cum.Sunt o mare fana si o sa fiu mereu alaturi de ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus s-a drogat din cauza parintilor pentru ca voiau sa intrerupa cariera de cantareata si ea a spus ca fara muzicaa nu o sa mai faca nimic bun in viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. miley e majora
2. salvia e legala in america
3. miley e o c*rva la fel ca toate celelalte

| omgxlykexrawr explică:

Bai faza e ca in america au murit multi tineri de la drogul asta / asta e faza nu ca miar pasa mie de miley dar are 40 de milioane de fani si pune viata lor in pericol

| Mya_6087 a răspuns:

Da. ce sa spun e o vagaboanta ca sa nu spun ce este cu adevaraat.