| Bacemi a răspuns:

Am urmarit si eu si minimax si cartoon sau jetix. Dupa cum spune si brotacelu Minimax e mult mai potrivit fata de altele. Mai sunt si unele cazuri mai speciale dar in general daca te uiti la minimax e ca si cum ai citi punguta cu doi bani. E un fel de ecranizare a unor astfel de povesti. E diferenta mare.

| hamsterx a răspuns:

Looool tare asta cu fustalaughing
pai si noi ne mai intrebam cum ajung fetele de 12 ani sa intrebe pe TPU dk e nasol sa mai fi virgina la varsta ei straight face

| Brotacelu a răspuns:

Bai desteptilor, mai bun este Minimaxu decat cartoon sau jetix de 1000 de ori, aici nu se dau desene cu violenta exagerata ca la celelalte posturi.
Asta a fost o greseala, pai daca astora le taiati capu … ce sa mai zic de Antene, ProTv, Prima, 0Tv?

Si in plus la Minimax acele "scene" nu mi s-au parut porno si doar o imagine a corpului gol de fata/femeie.

Bate-ti campii p-aci …

| Andreea_8014 a răspuns:

:-o
Nu-mi vine sa cred laughing)
Bacemi si brotacelu au dreptate.si verisoara mea Melissa tot acolo se uita.(5 ani)

| Orannginna a răspuns:

M'am mai uitat impreuna cu var'miu ala mic la minimax si e intr'adevar un post ok, eu n'am vazut povestea asta, dar frate. e panarama. Cum sa existe asa ceva? Si ultimul coment de la primul link e...amuzant. laughing

| sorin a răspuns:

Deci concluzia este ca CNA-ul isi face treaba.

| silver19 a răspuns:

Pai fata de porcariile care se dau acum pe cartoon network, minimax e chiar foarte bun pentru copii mici, se mai intampla din pacate.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Eram la televizor cu verisorul meu in camera pe postul MINIMAX cand am vazut desenele. LOL laughing

| Black a răspuns:

Lol, lumea de azi e batuta in cap... ca mai arata personaje goale prin alte desene (intr-o oarecare masura gen:dexter cu frunza sau ceva happy ) nu e nici o problema... adica copii gasesc amuzanta o faza de asta, dar nu in contextul in care trebuie sa se culce cu aia sau sa ii arate unui baiat sau pentru a obtine ceva. LOL total deplasate, ofera copiilor o educatie foarte proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Întrebări recente