| astertix09 a întrebat:

N-are nici o legatura cu campania electorala, sau are? Mai toate televiziunile au cate un fel de pamflet in care cineva joaca rolul lui Basescu.
Voua care vi se pare cel mai amuzant actor care interpreteaza acest personaj?

Răspuns Câştigător
| mhann a răspuns:

De pica Basescu ii pashte criza... laughing Raman fara personaj... de la show-uri pana la emisiuni politice, stiri... tot...

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cei din Divertis, cu toate ca de cand au venit la PR0TV s-au cam prostit si ei...

| Emeraude a răspuns:

Nici mie nu-mi face placere sa vad zi de zi acelasi teatru josnic, atat in varianta originala, cat si persiflat.Astept cu nerabdare sa se termine cu alegerile sa pot sa mai vad si eu o emisiune de divertisment de calitate (who knows, poate o vor tine asa pana la urmatoarele alegeri)...ca actor, imi place la nebunie Mihai Bendeac. E genial tipul pe scena. Cand nu mai interpreteaza un rol, cand incearca sa fie el, nu mai e la fel de amuzant, de distractiv, nu-ti mai atrage atentia in niciun fel, ti se pare un om comun... mi se pare un actor grozav din punctul asta de vedere... e totusi ceva sa pari natural interpretand un anumit rol, si fals cand practic, te interpretezi...pe tine. So yeah, Traian Basescu aka Mihai Bendeac laughing.

| 4l3xander a răspuns:

Cel mai amuzant actor... Mircea Badeawinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu numai cand ma gandesc la orice candidat nu neaparat asta, nu-mi mai vine sa deschid tv-ul.