| Antisistem11 a întrebat:

A fost întrebarea lui Basescu referitoare la vizita lui Geoană la Vintu, lucru care i-a adus victoria decisivă lui Basescu in campania electorala? Pentru cei care va amintiti Basescu l-a încolțit pe Geoană cu acea intrebare despre Vintu.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Decisiv a fost votul din diaspora.

| pufulescu0o a răspuns:

Neah, nu a fost nimic decisiv in afara de faptul ca se saturase lumea de PSD sau cum se numea atunci si au votat orice numai sa nu ii mai vada la conducere. Recunosc ca si eu am fost prost cu spume si prima oara am votat Basescu doar ca sa nu fie Năstase.