| anonim_4396 a întrebat:

Traian Basescu:"Romanii stiau ca nu pot rezolva toate problemele pe care le-am promis in Campania Electorala"
De ce?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca suntem romani si gandim si suntem satui de politicieni de ca*at care doar promit. Dupa mai bine de 15 ani de democratie numai in minciuni, de ce ar fi Base bunul samaritean si sa rezolve tot? Chiar el sa se tina de cuvant?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mai contează? E adevărat. Ştiam... Însă i-am dat credit pentru nişte minciuni. Asta ce face din noi?

| tukhey23 a răspuns:

Eu nu vreau sa comentez, nu am votat cu actualul presedinte.Traian Basescu:"Scoala, scoate TAMPITI''. Eu nu votez, cu un presedinte care acuza in stanga si dreapta si el habar nare cine a fost nae ionescu de ex.Sa fim realisti, el un pion pe o tabla de sah happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si avea dreptate, romanii stiau! sau vrei sa zici, ca nu? de fapt acelasi lucru se intampla in toata lumea, nu numai in romania.

| urbanghost a răspuns:

Niste prosti, asta face din noi.